Przejdź do treści

Pokoje

Gazdówka na Białym Krzyżu to dom z historią i duszą — dawniej było to schronisko górskie — teraz, Gościniec. Niezwykła rodzinna atmosfera oferuje możliwość relaksu i aktywnego wypoczynku w górach. Wszystkie nasze pokoje posiadają prywatne łazienki, dostęp do kuchni i bezpłatny Internet WiFi. Do Państwa dyspozycji pozostaje również przytulna sala kominkowa oraz bezpłatny parking.

Apartament 4 - osobowy

Pokój składa się z dwóch sypialni i pokoju dziennego.
Pokój wyposażony jest w przestronną łazienkę oraz media.
Pokój usytuowany jest na drugiej kondygnacji, w południowo zachodniej części pensjonatu, z którego roztaczający się wspaniały widok z balkonu pokoju oraz duża przestrzeń zapewniają komfortowy wypoczynek.

Pokój 4 - osobowy typu Studio z anteresolą

Pokój  składa się z dwóch sypialni i pokoju dziennego.
Pokój wyposażony jest w przestronna łazienkę oraz media. Na antresoli znajduje się podwójne miejsce do spania. Pokój usytuowany jest na drugiej kondygnacji, w południowo zachodniej części pensjonatu, z którego roztacza się wspaniały widok  z balkonu pokoju. Duża przestrzeń zapewniają komfortowy wypoczynek.

Pokój 4 - osobowy Rodzinny

Pokój rodzinny, który składa się z dwóch sypialni zapewni rodzinnie funkcjonalny i udany wypoczynek. Pokój posiadają łazienkę oraz media. Usytuowany w cichej części obiektu, na pierwszej kondygnacji obok kącika dla dzieci - szczególnie polecany rodzinom z dziećmi.

Pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki

Pokój 2-osobowy jest wyposażony w łazienkę, media oraz przestronny taras z widokiem na beskidzkie gronie. Pokój usytuowany jest na pierwszej kondygnacji.

Kuchnia i salka kominkowa

Zaplanowaliśmy również w pełni wyposażoną, ogólnodostępną dla Gości  kuchnie oraz Salkę kominkową uzbrojoną w media ( X-BOX). Oba pomieszczenia znajdują się na parterze budynku.