Pokoje

Gazdówka na Białym Krzyżu to dom z historią i duszą — dawniej było to schronisko górskie -teraz, Gościniec.  Niezwykła rodzinna atmosfera  oferuje możliwość relaksu i aktywnego wypoczynku w górach. Wszystkie nasze pokoje posiadają prywatne łazienki, dostęp do kuchni i bezpłatny Internet WiFi. Do Państwa dyspozycji pozostaje również przytulna sala kominkowa oraz bezpłatny parking.

 

Zobacz wirtualny spacer

Wirtualny spacer - Biały KrzyżPokój 4 - osobowy typu Studio z anteresolą.

Pokój  składa się z dwóch sypialni i pokoju dziennego.
Pokój wyposażony jest w przestronna łazienkę oraz media.
Pokój usytuowany jest na drugiej kondygnacji , w południowo zachodniej części pensjonatu z którego   roztaczający się wspaniały widok  z balkonu pokoju oraz duża przestrzeń zapewniają komfortowy wypoczynek.

 

Pokój 4 - osobowy Rodzinny

Pokój rodzinny, który składa się z dwóch sypialni zapewni rodzinnie funkcjonalny i udany wypoczynek.
Pokój posiadają łazienkę oraz media.
Usytuowany w cichej części obiektu, na pierwszej kondygnacji obok kącika dla dzieci - szczególnie polecany rodzinom z dziećmi.Pokój 2-osobowy z tarasem

Przestronny, komfortowy pokój 2-osobowy wyposażony w łazienkę, media oraz przestronny taras z widokiem na beskidzie gronie. Pokój usytuowany jest na pierwszej kontygnacji. 

Pokoje 2-osobowy

Pokoje umieszczone zostały na pierwszej oraz drugiej kondygnacji obiektu. Każdy z pokoi wyposażony został w łazienkę oraz media. 


(Prezentowany powyżej pokój jest pokojem 2 osobowym na drugiej kondygnacji Gazdówki)
Zdjęcia pokoju wysyłamy w ofercie wraz z jego dostępnością w chwili rezerwacji.

Kuchnia i salka kominkowa

Zaplanowaliśmy również w pełni wypasażoną, ogólno dostępną dla Gości  kuchnie oraz Salkę kominkową uzbrojoną w media ( X-BOX). Oba pomieszczenia znajdują się na parterze budynku.

 


http://www.youtube.com/watch?v=qXkchGnUAgY